Met Unit4 kun je al je bedrijfsprocessen samenvoegen in één gebruiksvriendelijk systeem waar iedereen binnen de organisatie mee kan werken. In Unit4 regel je je financieel management, je project management, je inkoopmanagement en je HR en salarisadministratie. Echter gebruikt Unit4 ook veel data die vaak al in eerdere bedrijfsprocessen zijn ingevoerd. Om dubbel werk en fouten te voorkomen, kun je je software door ons laten koppelen aan Unit4.
Unit4 stelt gekoppelde applicaties in staat om onderling gegevens uit te kunnen wisselen en hierdoor efficiënter en plezieriger te werken.
Bekijk ook andere koppelingen 088 - 0123 900Iedere wens voor een maatwerk koppeling met Unit4 start met een kennismaking en een haalbaarheidscheck. Opvolgend plannen we een gezamenlijke inventarisatie. Tijdens deze inventarisatie bepalen we samen de bouwtekening, benodigde functionaliteit, eventuele processen, randvoorwaarden, techniek en datamapping. De ontwikkeling van een maatwerk koppeling bestaat uit 3 fases:
Vervolgens starten we met bouwen waarbij we werken o.b.v. de scrum methodiek. Dit betekent dat we middels een kick-off en maandelijkse sprints uiteindelijk tot een maatwerk koppeling komen. De investering en doorlooptijd voor de ontwikkeling van een maatwerk koppeling hangt af van de complexiteit en omvang. Een eenvoudige koppeling kan in 30 uur gebouwd worden en een omvangrijke koppeling met complexe processen en een uitgebreide datamapping, 300 uur of meer.
We gaan inventariseren wat je wensen zijn
Onderzoek naar integratie koppeling en je ontvangt een kosten indicatie
Koppeling wordt gerealiseerd, getest en opgeleverd
Je kan gaan werken met de koppeling. Support nodig? Wij helpen je